Termovizní zaměřovač InfiRay SAIM SCH 50

Kód: 6973202300992
Neohodnoceno
Značka: InfiRay
ZDARMAZDARMA
SAIM SCH 50
87 900 Kč / ks
2-3 týdny dle dostupnosti u výrobce

Série zaměřovačů SAIM je vyvinuta s důrazem na funkčnost, přesnost a jednoduché intuitivní ovládání, které zvládne opravdu každý. Lety prověřená spolehlivost zaměřovačů SAIM dala rozvoj celé řadě modelů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Saim SCH50 jako poslední z rodiny Saimů je zařazen v právem v prémiové třídě díky vysokému rozlišení senzoru s technologií 12 µm. Dokonalý obraz dokresluje kvalitní OLED displej a digitální automatické úpravy, které se starají o to nejlepší možné zobrazení pozorované scény. Obrazová kvalita SCH50 je na takové úrovni , že na první pohled je lehce zaměnitelná s kvalitou černobílého filmu. Nízká hmotnost Saimu, malé rozměry a možnosti pokročilého nastavení z něj dělají opravdovou jedničku v ultrakompatních termovizních zaměřovačích.
 
Senzor  Senzor  Citlivost  Citlivost  Displej  Displej
 
Výdrž  Výdrž     Objektiv  Objektiv Detekce  Detekce
 
 
SPECIFIKACE PRODUKTU
Rozlišení senzoru 640x512px
Velikost pixelu 12µm
NETD - Šum odpovídající rozdílu teplot (mK) <40mK
Obnovovací frekvence (Hz) 50Hz
Čočka objektivu (mm) 50mm
Zorné pole 8,8° x 6,6°
Základní zvětšení 2,9x
Digitální zvětšení 1x-4x
Průměr očního reliéfu 48mm
Dioptrická korekce 5D
Detekce  2600m
Typ displeje OLED
Výdrž baterie až 6h (při použití extenderu)
Typ baterie 2x CR123 / 2x 16650
Digitální kompas Ano
Wi-Fi Ano
Nahrání zvuku Ne
Aplikace Ano
Typ připojení USB-C
Úložiště  32GB
Voděodolnost IP67
Váha 570g
Rozměry 175x68x74mm

* Výdrž baterie je závislá na četnosti využití funkcí (Wi-Fi, pořizování fotogra+í a videa atd.)

 

SAIM SCH50
SAIM SCH50 byl stvořen pro uživatele, kteří hledají bezkonkurenční přístroj v poměru cena/výkon s dokonale čistým obrazem. Lehký a kompaktní SAIM je vybaven novým senzorem o rozlišení 640x512px, 35mm čočkou a novým OLED displejem.
 
DISPLEJ PLNÝ BAREV A DETAILŮ
Nový vysoce kontrastní OLED displej umožňuje skvělé vykreslení barev, vyšší rychlost odezvy a dokáže vytvářet příjemný a ostřejší obraz. Při vývoji také mysleli na ušetření očí při pozorování a uživatel si může nastavit mód C (cold) nebo W (warm).
 
INFIRAY SENZOR 640x512px
InfiRay Outdoor je jednou z mála firem, které si své produkty opatřují vlastními senzory. Díky této skutečnosti může nabídnout maximální kvalitu, podporu aktualizací i v budoucnu a nejmodernější dostupné technologie pro vývoj. Přístroj SAIM SCH50 disponuje senzorem s rozlišením 640x512px.
 
 
JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ
Přístroj byl navržen tak, aby jeho ovládání bylo co nejsnadnější a mohl se v něm zorientovat úplně každý. Ovládání je pomocí tří pogumovaných tlačítek, které skvěle reagují i při manipulaci v rukavicích.
 
APLIKACE InfirayOutdoor
Profesionální, ale zároveň jednoduchá aplikace InfiRay Outdoor!

přináší zcela nové možnosti pro lovce. Spojení Wi-Fi přístoje s Vaším telefonem dokážete aktualizovat nový firmware, stahovat a prohlížet fotografie či videa. Případně si prohlédnout Váš zážitek ihned po lovu, a to i v hustém lese bez signálu. Vývoj aplikace jde stále dopředu a můžeme se již teď těšit na spousty nových funkcí.

Doplňkové parametry

Kategorie: InfiRay
Záruka: 2 roky