Věžička Swarovski BTF * flexibilní balistická věžička pro puškohled Z8

Kód: 9006325080056
Akce
Neohodnoceno
Značka: Swarovski
ZDARMAZDARMA
prislusenstvi swarovski btf flexibilni balisticka vezicka pro phl z8i
6 880 Kč / ks
Skladem
Jedinečná balistická věžička pro všechny přístroje řady Z8.
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Flexibilní balistická věžička. Flexibilní balistickou věžičku (BTF) lze konfigurovat samostatně a umožňuje vám vždy trefu do černého na požadované vzdálenosti. V případě, že se používá jako horní věžička, umožňuje nastavit kompenzaci poklesu střely. Při používání jako boční věžička je nejvhodnější pro nastavení stranové korekce nebo odhad předsazení. Je flexibilní, lze ji nasadit bez použití nářadí a kombinovat se všemi dostupnými záměrnými osnovami. Zamykací mechanismus brání neúmyslnému otočení.
Jaké jsou výhody pro vás? BTF lze připevnit na jakýkoli model puškohledu Z8i jako vrchní věžičku nebo boční věžičku – při každém loveckém scénáři se můžete rozhodnout, která kombinace vám vyhovuje.
Všestranná rozšíření: flexibilní balistická věžička (BTF) ve třech verzích.
  1. Samostatná nulová vzdálenost. Na BTF můžete namontovat čtyři kroužky – z celkem šesti dodávaných – s pomocí balistického programu. To vám umožní označit si čtyři vzdálenosti, které jsou pro vás důležité.
  2. Používá se také jako boční věžička. BTF lze se speciálním kroužkem použít také jako boční věžičku pro nastavení stranové korekce nebo odhad předsazení.
  3. Dobrá čitelnost. Předrytý kroužek se stupnicí pro vrchní věžičku nabízí celkem 70 kliknutí pro celý rozsah nastavení, takže je ideální při použití balistických tabulek. Usnadňuje to čtení označení a zajišťuje jednoduché použití za všech okolností.
Dokonale přizpůsobené speciální příslušenství: individuálně přizpůsobitelný balistický kroužek (PBR) s loveckými vzdálenostmi, které jsou zcela podle našich potřeb. Toto speciální příslušenství BTF vygravírujeme po zadání vašich osobních údajů do balistického programu Swarovski Optik, přizpůsobené na munici, kterou jste vybrali.

Doplňkové parametry

Kategorie: Swarovski Optik
Záruka: 2 roky