Dalekohled Swarovski CL Companion 10x30 Anthracit + Wild Nature brašna

Kód: 9006325087819
Akce
Neohodnoceno
Značka: Swarovski
ZDARMAZDARMA 33 600 Kč –9 %
dalekohled swarovski cl companion 10x30 b barva antracitova
33 600 Kč –9 % 30 300 Kč / ks
2-3 týdny dle dostupnosti u výrobce

Dalekohled Swarovski CL Companion 10x30B
… nová generace bezkonkurenčních dalekohledů pro cestování a volný čas

  • Mimořádná kvalita obrazu
  • Kontrastní, ostrý a věrně barevný obraz
  • Lehký a robustní
  • Individuální balíčky příslušenství - brašny a nosné řemeny
  • Modely CL COMPANION 10x30 B a 8x30 B
  • Dostupná barevná provedení: antracitová a zelená

CL Companion se dodává pouze v kombinaci s balíčkem příslušenství skládajícím se z funkční brašny a popruhu na dalekohled.
Obsah balení: funkční brašna, popruh na dalekohled.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dalekohled Swarovski - CL Companion 10x30B

CL Companion je vaše volba číslo jedna, pokud hledáte kompaktní, lehký dalekohled. Ideální společník pro vaše toulky přírodou. Jeho kompaktnost a optické parametry ho přímo předurčují pro celodenní nošení bez námahy.
 
Vylepšené zobrazení, intuitivní použití, individuální styl - dalekohled CL Companion je novou generací dalekohledů pro lov, cestování a volný čas. Nejnovější produkt v rodině CL nastavuje nové standardy s vyspělou optickou a mechanickou konstrukcí. Dalekohledy jsou snadno použitelné a zaručují vynikající pohodlí při prohlížení s mimořádnou kvalitou obrazu.

Nová koncepce optiky pro jedinečné momenty
Klíčovým prvkem dalekohledu je jejich nová vyvážená koncepce optiky. To poskytuje každému uživateli nezapomenutelný a zároveň komfortní zážitek z prohlížení s vysoce kontrastními snímky, které jsou ostré a barevné. Nový CL Companion dodává impozantní zorné pole o rozměrech 132 metrů a vytváří ještě větší prostor pro fascinující objevy.

Intuitivní ovládání pro úplné pohodlí
Intuitivní, ergonomické a skvěle vyrobené - CL Companion je opravdu dokonalým společníkem. Dalekohledy jsou lehké a robustní díky jejich štíhlému, kompaktnímu designu a pevnému magnetickému pouzdru. Nosný popruh s rotujícím rychlospojkou se plynule přizpůsobuje každému pohybu. CL Companion je k dispozici ve dvou zvětšení (8x30 a 10x30) a dvou barvách: zelená a antracitová.

Individuálně navržené balíčky příslušenství
Balíčky příslušenství jsou inspirovány přírodou a jsou stejně individuální jako uživatelé CL Companion. Všechny se skládají z polní tašky s popruhem a binokulárním páskem. Tyto prémiové doplňky ve shodných stylech a barvách jsou extrémně módní a přesto poskytují optimální ochranu. Zákazníci si mohou vybrat ze tří různých vzorků balíčků příslušenství - NORTHERN LIGHTS, URBAN JUNGLE a WILD NATURE - a vybrat balíček, který nejlépe vyhovuje jejich osobnímu stylu. Stejně jako u většiny ďalekohledu SWAROVSKI OPTIK a špičkových špiček lze nový CL Companion snadno připojit k telefonnímu adaptéru SWAROVSKI OPTIK. Díky tomu je ideální pro potěšení z blízkých setkání s přírodou a současně s možností okamžitého zachycení a sdílení těchto zvláštních okamžiků.
  • NORTHERN LIGHTS - plsť z čisté ovčí vlny kombinovaná s udržitelně vyráběnou kůží nabízí dokonalou ochranu bez ohledu na počasí.
  • URBAN JUNGLE - neformální, sportovní a funkční - pro ty, kteří žijí život s očima dokořán
  • WILD NATURE - s tímto klasickým odolným výrobkem do terénu jste připraveni na všechno

Doplňkové parametry

Kategorie: Swarovski Optik
Záruka: 2 roky